top of page
Engineers in the control room, looking at computer monitor.Image of a pump jack at monitor

inSCADA platformu üzerinde geliştirilmiş, doğal gaz ölçüm ve basınç düşürme istasyonları için özel olarak tasarlanmış, izleme, kontrol ve raporlama yazılımı

Neden inSCADA Gas ?

Sahada karşılaşabileceğiniz birçok farklılıkların bir çözüm kütüphanesi ile inSCADAgas’ın elinizin altında olması, size ve müşterinize güven verir. İstek ve ihtiyaçlara yönelik ölçüm odaklı çalışmalar yapmanız için size zaman kazandırır.

inSCADAgas ile sadece bir yazılım almış olmazsınız. Gaz sektöründe 300’ün üzerinde doğalgaz basınç düşürme ve ölçüm istasyonunun SCADA sistemlerinin, tasarım, projelendirme, uygulama ve devreye alma işlerinde rol almış olan saha ve yazılım mühendislerini ekibinize dâhil etmiş olursunuz. inSCADAgas cross-platform bir SCADA yazılımıdır. Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalışabilir. Bu sizi işletim sistemi maliyetlerinden ve güvenlik sorunlarınızın büyük bir kısmından kurtarmış olur. Bu özgünlük inSCADAgas entegratörlerini, rakiplerinden daha da öne çıkartır. inSCADAgas, mobile uygulamaları ücretsizdir. inSCADAgas, gaz ölçüm istasyonlarının işletilmesinde operatörlerin işlerini kolaylaştırıcı ve güvenliği ön plana çıkaran özgün mobil uygulamalara sahiptir. inSCADAgas fiyatlandırma politikası, iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için gereken esnekliği sunar. 

inSCADA platformu yetenekleri ile birlikte gaz uygulamalarına yönelik kullanıcı dostu ve özgün analiz-raporlama araçları sunar. inSCADAgas, gaz ölçüm ve kontrol sisteminize uygun SCADA/HMI yazılımınızı basit bir sihirbaz ile birkaç dakika içerisinde oluşturabilir.

 

Geniş güncellenebilir bir cihaz kütüphanesine, gaz ölçüm ve kontrol sistemlerinin fonksiyonel bir modeline sahiptir. inSCADAgas bu model dışında kalan benzersiz ölçüm sistemlerine dahi uygulanabilir. inSCADAgas bir SCADA yazılımından beklediğiniz birçok geliştirme ve yapılandırma  aracına sahiptir.

Ölçüm Sayfası
Gaz Kromotograf Sayfası
Run Switching Page
Network Sayfası
GC Yönetim Sayfası
bottom of page